Najlepsze polskie festiwale muzyczne

Najlepsze polskie festiwale muzyczne

6 maja 2020 0 przez Asia

Wielu z nam nie wyobraża sobie sezonu letniego bez wielkich festiwali muzycznych. Kolekcjonujemy nie tylko wspomnienia, ale także opaski i koszulki z tych wydarzeń, które potem przez kolejny zimowe miesiące przypominają nam o tej niezwykłej zabawie, przygodzie i bardzo dobrej zabawie.

Festiwale to także stroje na festiwal, czyi coś dzięki czemu możemy się wyróżniać, wyglądać i czuć się wyjątkowo, inaczej i po prostu nietypowo. Jakie polskie festiwale warto odwiedzić?

Największy festiwal w Kostrzynie nad Odrą

Festiwal odbywający się w Kostrzynie nad Odrą to miejsce, w którym mile widziany jest każdy. Jeszcze kilka lat temu był to festiwal głównie dla osób kochających muzykę rockową, ciężkie brzmienia, przynajmniej z tym był kojarzony. Teraz znajdzie tam dla siebie miejsce dosłownie każdy. W przypadku tego wydarzenia stroje na festiwal nie są zupełnie ważne, podobnie jak nie jest ważne to, jaki obierzemy kierunek. Ważne są tutaj przede wszystkim wolność i dobra zabawa. Na ten festiwal przyjeżdzają setki tysięcy ludzi z całej Europy bo jego dużą zaletą jest to, że jest darmowy.

Najlepsza muzyka na gdyńskim lotnisku – stroje na festiwal to część zabawy

W przypadku festiwalu na gdyńskim lotnisku jest to już raczej festiwal skierowany do osób, które lubią muzykę bardziej alternatywną, popularną i hip-hop. Tutaj trzeba zapłacić za bilety i stroje na festiwal są istotną częścią uczestniczenia w nim, ale w zamian dostajemy najlepsze koncerty najwiekszych gwiazd światowego formatu.